Links d’interès

Família Claretiana


Congregació Claretiana

>> Missioners Claretians: www.claret.org

>> Misioneras claretianas: www.claretianasrmi.org

>> Seglares claretianos: www.seglaresclaretianos.org

>> CMF Apostolado: www.cmfapostolado.org


Ibèria

>> Claretians de la Província Bètica: www.claretianosbetica.org

>> Claretians de la Província de Santiago: www.claretianos.es

>> Claretians de Heuskal Herria: www.misionerosclaretianos.org

>> Claretians Màrtirs de Barbastre: www.martiresdebarbastro.org

>> Filiación Cordimariana: www.filiacioncordimariana.org

>> Ciudad Redonda: www.ciudadredonda.org

>> Más de Cerca: www.masdecerca.com


Província de Catalunya

>> Claretians de Catalunya: www.claretians.cat

>> Editorial Claret:www.editorialclaret.cat

>> Llibreria Claret:www.llibreriaclaret.cat

>> Fundació Claret:www.fundacioclaret.org

>> Família Fòrum: www.familiaforum.net

>> Col·legi Claret de Barcelona: www.claretbarcelona.net

>> Col·legi Claret de Valls:www.claret-valls.com

>> Esportiu Claret:www.esportiuclaret.com

>> Casa d’Espiritualitat Claret:www.claretvic.org

>> Enllaç Solidari:claretians.cat/ensolidari/

>> Casal Claret:claretians.cat/casalclaret/

>> Esplai l’Estel:www.esplaiestel.com

>> Pasqua familiar i d’adults: www.pasquavic.cat

>> Pasqua jove:  www.pasquajove.org


Església


Bisbats de Catalunya

>> Arquebisbat de Tarragona: www.arquebisbattarragona.org

>> Arquebisbat de Barcelona: www.arqbcn.org

>> Bisbat de Girona: www.bisbatgirona.cat

>> Bisbat de LLeida: www.bisbatlleida.org

>> Bisbat d’Urgell: www.bisbaturgell.org

>> Bisbat de Sant Feliu de llobregat: www.bisbatsantfeliu.org

>> Bisbat de Solsona: www.bisbatsolsona.cat

>> Bisbat de Terrassa: www.bisbatdeterrassa.org

>> Bisbat de Tortosa: www.bisbattortosa.org

>> Bisbat de Vic: www.bisbatvic.com


URC

>> Unió de Religiosos de Catalunya: www.confer.es


Mitjans de comunicació

>> Catalunya Religió: www.catalunyareligio.cat

>> Catalunya Cristiana: www.catalunyacristiana.cat

>> Agència cristiana de notícies Flama: www.flama.info

>> TV3 – «Signes dels Temps»: www.tv3.cat/signesdelstemps

>> Ràdio Estel: www.radioestel.com

>> Foc Nou: www.focnou.com


Altres

>> Abadia de Montserrat: www.abadiademontserrat.net

>> Fundació Joan Maragall: www.fundaciojoanmaragall.org

>> Cristianisme i Justícia: www.cristiansimeijusticia.net

>> Justícia i Pau: www.justiciaipau.org

Comments are closed.

Material Catequesi Llibreria Claret

Josep Xifré, de professió missioner

Testimoni Jaime Absalón, activista colombià

Testimoni del missioner Juan Ángel Artiles, claretià a Indonèsia i Timor Oriental

Dia de la Província

Claret.cat TV

El P. Ricard Costa-Jussà nou Provincial

adidas ultra boost uncaged collegiate navy another look adidas ultra boost collegiate navy release date adidas ultra boost uncaged collegiate navy release date adidas ultra boost uncaged oxford tan custom dank customs adidas yeezy boost 350 v2 oxford tan new images adidas yeezy boost 350 2 0 oxford tan first look adidas yeezy boost 350 v2 oxford tan more images adidas ultra boost uncaged white reflective drops week adidas ultra boost reflective pack release date adidas ultra boost uncaged vapour grey adidas ultra boost uncaged vapour grey adidas ultraboost uncaged vapour grey adidas ultra boost uncaged vapour grey adidas ultra boost uncaged white tech earth vapour grey adidas ultra boost uncaged black white black boost ultra boost 2016 adidas ultra boost uncaged coming black boost tonal primeknit adidas ultra boost uncaged adidas ultra boost uncaged ray red ultra boost uncaged